Acasa       Judetul Constanta       Anunturi       Evenimente       Institutii subordonate       Servicii electronice       Media       Legaturi utile       Contact   

Consiliul Judetean
   Alesi locali
      Conducere CJC
      Consilieri judeteni
      Comisii specialitate
      Declaratii avere consilieri
   Hotarari Consiliu Judetean
   Legislatie
Aparat de specialitate CJ
   Secretar al judetului
   Administrator public
   Organizare
   Concursuri
   Declaratii avere
Urbanism
Transport judetean
Centrul Tomis
Exproprieri DJ226C
Finantari nerambursabile
   Proiecte - CJC
   Proiecte - alte institutii
Finantari din buget propriu
   Programe sportive, culturale
   Burse elevi
   Rechizite
Informatii de interes public
   Legea 544/2001
   Petitii
   Documente de interes public
   Rapoarte anuale
   Formulare
   Achizitii publice
   Licitatii publice
Comunicate de presa

     Ultimele actualizari



Sunteti aici: Alesi locali » Actualizeaza numele sectiunii noi

Consilieri judeteni - declaratii de avere si interese - mandate 2004-2016

 

Consilieri judeteni

Perioada mandat

Declaratii de avere

Declaratii de interese

mandat 2004-2008

PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT

Babus Radu

04.2006-06.2008

04.2008

04.2008

Beres Cornelia Fita

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 04.2008

05.2005 ; 04.2008

Bocanete Paul

05.2007-06.2008

04.2008

04.2008

Buriac Nicolae

07.2004-04.2006

05.2004

 

Constantinescu Nicusor Daniel

06.2004-06.2008

05.2004 ; 12.2004 ; 05.2005 ; 12.2005 ; 04.2008

05.2005 ; 04.2008

Darie Gheorghe Cristian

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 04.2008

05.2005 ; 01.2007 ; 04.2008

Dospinescu Nicolae

06.2004-06.2008

04.2004 ; 08.2005 ; 04.2008

07.2005 ; 04.2008

Dumitrache Ion

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 01.2006 ; 02.2007 ; 04.2008

05.2005 ; 07.2005 ; 01.2006 ; 02.2007 ; 04.2008

Floander Aurel

06.2004-04.2006

05.2004 ; 04.2005

04.2005 ; 07.2005

Florea Dumitru

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 02.2008 ; 04.2008

05.2005 ; 07.2005 ; 02.2008 ; 04.2008

Ioana Elena

06.2004-06.2008

05.2004 ; 04.2005 ; 04.2008

04.2005 ; 07.2005 ; 04.2008

Magiru Maria

06.2004-06.2008

05.2004 ; 04.2005 ; 04.2008

04.2005 ; 07.2005 ; 04.2008

Manole Dumitru

06.2004-04.2006

04.2004 ; 04.2005

04.2005 ; 07.2005

Marcus Ioan

06.2004-06.2008

04.2004 ; 12.2005 ; 04.2008

12.2005 ; 04.2008

Martin Eduard Stelian

06.2004-12.2004

05.2004

 

Mihaesi Gheorghe

06.2004-06.2008

04.2004 ; 05.2005 ; 04.2008

05.2005 ; 07.2005 ; 04.2008

Munteanu Petrica

06.2004-06.2008

04.2004 ; 04.2005 ; 04.2008

04.2005 ; 08.2005 ; 04.2008

Osman Fedbi

12.2004-06.2008

04.2005 ; 02.2008 ; 04.2008

04.2005 ; 07.2005 ; 02.2008 ; 04.2008

Pariza Mihai

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 04.2008

05.2005 ; 08.2005 ; 04.2008

Peride Niculae

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 04.2008

05.2005 ; 08.2005 ; 04.2008

Porojnicu Ion

06.2004-02.2007

05.2004 ; 04.2005 ; 03.2006

04.2005 ; 07.2005

Stan Linica

06.2004-06.2008

04.2004 ; 04.2008

04.2008

Stanca Petre

06.2004-02.2008

05.2004 ; 01.2005 ; 05.2005 ; 02.2006 ; 05.2006 ; 12.2006 ; 01.2008

05.2005 ; 07.2005

Teodorescu Atanasie

06.2004-06.2008

04.2004 ; 04.2005 ; 04.2008

04.2005 ; 07.2005 ; 04.2008

Tusac Mihai Claudiu

06.2004-06.2008

04.2004 ; 04.2005 ; 04.2008

04.2005 ; 08.2005 ; 04.2008

PARTIDUL NATIONAL LIBERAL

Bratu Adrian

07.2004-06.2008

04.2004 ; 04.2005

04.2005

Covacef Irina

07.2004-06.2008

04.2004 ; 05.2005 ; 12.2008

07.2005 ; 12.2008

Culetu Danut

07.2004-06.2005

05.2004

 

Cupsa Sorin Ovidiu

11.2005-06.2008

12.2005

12.2005

Frincu Aurelia

07.2004-06.2008

05.2004 ; 04.2005

04.2005 ; 07.2005

Iorov Gheorghe

07.2004-11.2005

04.2006-06.2008

04.2004 ; 05.2005

05.2005

Manea Victor Gheorghe

07.2004-06.2008

05.2004 ; 12.2005 ; 01.2006

12.2005 ; 01.2006

Mihalache Vasile

06.2005-06.2008

 

08.2005

Monea Gabriel

06.2005-06.2008

07.2005

07.2005

Stan Viorel Adrian

07.2004-06.2005

04.2004

 

PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL

Branza Paul

04.2006-06.2008

 

 

Chiriac Gheorghe

04.2006-06.2008

 

07.2006

Ciobanu Mihai

07.2004-06.2005

05.2004

 

Iordache Dan Gabriel

07.2004-06.2008

05.2004 ; 04.2005 ; 06.2007

04.2005 ; 07.2005 ; 06.2007

Manafu Ionel

07.2004-06.2008

05.2004 ; 04.2005

04.2005

Petrescu Cecilia Paloma

07.2004-06.2005

05.2004

 

Sponte Adrian Doru

06.2006-06.2008

 

07.2006

Vancea Diane Paula Corina

07.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005

05.2005

PARTIDUL ROMANIA MARE

Comanici Radu

06.2004-06.2008

05.2004 ; 05.2005 ; 01.2007

05.2005

Gheorghe Niculae

07.2004-06.2008

05.2004 ; 04.2005 ; 06.2008

04.2005 ; 07.2005

Vrabie Valentin Marcel

07.2004-06.2008

04.2004 ; 04.2005

04.2005 ; 07.2005

mandat 2008-2012

PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT

Babus Radu

06.2008-06.2012

06.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

06.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Bocanete Paul

06.2008-06.2012

04.2008 ; 04.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ;

05.2012 ; 07.2012

Buriac Nicolae

02.2010-06.2012

02.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

02.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

Coiciu Dumitru

08.2010-06.2012

10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

Darie Gheorghe Cristian

06.2008-06.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Dospinescu Nicolae

06.2008-08.2010

04.2008 ; 06.2009

04.2008 ; 06.2009

Dragomir Nicolae Cristinel

06.2008-06.2012

05.2008 ; 05.06.2009 ; 22 06.2009 ; 03.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 03.2010 ; 10.2010 ; 02.2011 ; 06.2011 ; 05.2012

Dumitrache Ileana Cristina

06.2008-12.2008

07.2008 ; 12.2008

07.2008 ; 12.2008

Dumitrache Ion

06.2008-06.2012

07.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

07.2008 ; 02.2009 ; 01.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Florea Dumitru

06.2008-06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 04.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 04.2012

Fronescu Nicolae Stelian

06.2008-06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ;

05.2012

Hondoreanu Ilie

06.2008-06.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Ioana Elena

06.2008-06.2012

04.2008 ; 03.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

04.2008 ; 03.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Magiru Maria

06.2008-06.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Manole Dumitru

06.2008-02.2010

04.2008 ; 05.2009 ; 02.2010

04.2008 ; 06.2009 ; 02.2010

Marin Laurentiu Marius

02.2009-06.2012

02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Marcus Ioan

06.2008-06.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Mihaesi Gheorghe

06.2008-06.2012

04.2008 ; 03.2009 ; 03.2010 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 06.2012

04.2008 ; 03.2009 ; 03.2010 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 06.2012

Munteanu Petrica

06.2008-06.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 04.2010 ; 09.2010 ; 05.2011 ; 04.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 04.2010 ; 09.2010 ; 05.2011 ; 04.2012

Osman Fedbi

06.2008-06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012

Pariza Mihai

06.2008-06.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

04.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Peride Niculae

06.2008-06.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 09.2010 ; 06.2011 ; 06.2012

04.2008 ; 06.2009 ; 09.2010 ; 06.2011 ; 06.2012

Teodorescu Atanasie

06.2008-06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 06.2012

PARTIDUL NATIONAL LIBERAL

Antonoaea Zepa Danut

06.2008-06.2012

07.2008 ; 03.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

07.2008 ; 03.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Bratu Adrian

06.2008-06.2012

06.2008 ; 04.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

06.2008 ; 04.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Carp Doina Eufrosina

06.2008-06.2012

06.2008 ; 03.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012

06.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ;

06.2012

Ciutureanu Viorel Sorin

06.2008-06.2012

08.2008 ; 03.2009 ; 02.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

08.2008 ; 03.2009 ; 02.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Lupu Mihai

06.2008-12.2008

08.2008 ; 12.2008

08.2008 ; 12.2008

Monea Gabriel

06.2008-06.2012

08.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

08.2008 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Radulescu Victor Ilie

06.2008-06.2012

04.2008 ; 02.2009 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

08.2008 ; 02.2009 ; 05.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Silaghi Eugen

02.2009-06.2012

02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL

Branzoi Cristina

06.2008-03.2011

07.2008 ; 06.2009 ; 10.2010

07.2008 ; 06.2009 ; 10.2010

Constantin Florian

06.2008-06.2012

07.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

07.2008 ; 02.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012

Culetu Dionisie

03.2009-07.2010

03.2009

03.2009

Gheorghita Gelu Adrian

06.2008-06.2012

07.2008 ; 02.2009 ; 02.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

07.2008 ; 02.2009 ; 02.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

Ivanescu Elena

07.2010-06.2012

10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

10.2010 ; 06.2011 ; 05.2012 ; 07.2012

Manafu Ionel

06.2008-06.2012

07.2008 ; 03.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 06.2012

07.2008 ; 03.2009 ; 04.2010 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 06.2012

Petre Mihai

06.2008-06.2012

08.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 06.2012

08.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 06.2012

Stavrositu Iancu Adrian

06.2008-06.2012

07.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

07.2008 ; 06.2009 ; 10.2010 ; 06.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Sutu Gheorghe

02.2009-06.2012

03.2009 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

03.2009 ; 10.2010 ; 05.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

Tararache Hristu

03.2011-06.2012

03.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

03.2011 ; 06.2012 ; 07.2012

mandat 2012-2016

Uniunea Social-Liberala

Albu Ioan

06.2012-09.2015

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 09.2015

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 09.2015

Albu Marian-Ciprian

09.2015-06.2016

09.2015 ; 05.2016

09.2015 ; 05.2016

Andrei Mihaela

07.2013-06.2016

07.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

07.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

Anghel Panait

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Babus Radu

06.2012-12.2012

07.2012 ; 01.2013

07.2012 ; 01.2013

Bedivan Dumitru

06.2012-12.2014

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014

Buriac Nicolae

05.2014-06.2016

05.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

05.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Carp Doina-Eufrosina

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Coiciu Dumitru

09.2015-06.2016

09.2015 ; 06.2016

09.2015 ; 06.2016

Crusoveanu Marian

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 04.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 04.2016

Darie Gheorghe-Cristian

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Dobre Mircea-Titus

06.2012-12.2012

07.2012 ; 01.2013

07.2012 ; 08.2012 ; 01.2013

Dragomir Nicolae-Cristinel

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Dumitrache Ion

06.2012-05.2014

07.2012

07.2012

Florea Dumitru

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

Fronescu Nicolae-Stelian

06.2012-09.2015

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015

Gheorghe Veronica-Adriana

09.2015-06.2016

09.2015 ; 05.2016

09.2015 ; 05.2016

Ioana Elena

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

Ionescu Alexandru

09.2015-06.2016

09.2015 ; 05.2016

09.2015 ; 05.2016

Iuruc Luminita

09.2015-06.2016

10.2015 ; 07.2016

10.2015 ; 07.2016

Magiru Maria

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Marin Laurentiu-Marius

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

Marcus Ioan

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

Memis Baiazid

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 04.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 04.2016

Mihaesi Gheorghe

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Mocianu Sorin

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 07.2015 ; 03.2016 ; 06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

Munteanu Petrica

06.2012-09.2015

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 09.2015

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 09.2015

Osman Fedbi

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Panait Cornel

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 17.05.2016 ; 23 05.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

Peride Niculae

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 05.2016

Prodan Ecaterina

06.2012-06.2016

06.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 05.2015 ; 04.2016

06.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 05.2015 ; 04.2016

Silaghi Eugen

12.2012-06.2016

12.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

12.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Teodorescu Atanasie

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Tutuianu Marius Horia

12.2012-06.2016

01.2013 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

01.2013 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Ulmeanu Ciprian-George

06.2012-09.2015

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 09.2015

07.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 09.2015

PARTIDUL DEMOCRAT LIBERAL

Ciuca Nicolae

05.2014-06.2016

06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Constantin Florian

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Fintina Ionut

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Gavrila Florin-Tudor

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Gheorghe Corina

06.2012-05.2014

07.2012 ; 05.2013 ; 04.2014

07.2012 ; 05.2013 ; 04.2014

Mandila Gheorghe

06.2012-06.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 05.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Sponte Adrian-Doru

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 06.2014 ; 06.2015 ; 06.2016

Partidul Poporului – Dan Diaconescu

Mascas Alexandru-Gabriel

06.2012-06.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

07.2012 ; 06.2013 ; 05.2014 ; 06.2015 ; 05.2016

Radu Ion

06.2012-06.2016

06.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 04.2016

06.2012 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 04.2016

Slabu Gheorghe

06.2012-06.2016

07.2012 ; 01.2013 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

07.2012 ; 01.2013 ; 05.2013 ; 06.2014 ; 05.2015 ; 06.2016

 

© Copyright & webdesign: Consiliul Judetean Constanta

Harta site

Data ultimei actualizari a paginii curente: 21.12.2016
Consiliul Judetean Constanta
Adresa: Bulevardul Tomis, nr. 51, cod postal 900725
Telefon serviciul de permanenta: +40 241 488.404
e-mail: consjud@cjc.ro
program de lucru: luni-joi 8:00-16:30, vineri 08:00-14:00
Compartiment Comunicare, Protocol si Organizare Evenimente
Persoana: CHIRCA Ovidiu
Telefon: +40 241 488.435
e-mail: bpresa@cjc.ro

Informatii publice - Legea 544/2001
Persoana: COCIORBA Alina
Telefon: +40 241 488.455
e-mail: lege544@cjc.ro